Home › Temat dnia: szybkie odchudzanie

Temat dnia: szybkie odchudzanie

Dla ludzi lubiących jedzenie, walka z nadwagą ma związek z męczarnią.

Jak można sobie wyobrazić powstrzymywanie się od tego co tak bardzo lubimy.

Jest to trudne, ale oczekiwana sylwetka no i rzecz jasna zdrowie to dość pewne uzasadnienia. Jak więc zacząć odchudzanie łakomczucha? Oto trochę podstawowych norm. Koniec z jedzeniem do syta. Przestawaj zjadać kiedy już niemal jesteś pełny. Bodziec sytości z żołądka do mózgu wędruje około 20 minut. Nie zapominaj o śniadaniu. Zacznij zjadać na małym talerzyku deserowym. Mniejsza porcja zakrywająca całe naczynie daje odczucie nie umniejszania wymiaru dania. Prędzej się najesz jeżeli dłużej oraz dokładnie żujesz potrawę przed jego zjedzeniem.

Skoncentruj się spożywaniu posiłku, nie posilaj się przed TV, komputerem a nawet nie rozmawiaj w trakcie jedzenia. Rozpocznij ograniczać tłuszcze.

Każdego dnia wieczorową porą podsumuj własny dzień. Zweryfikuj czy powiodło Ci się dotrzymać rozplanowanej diety. Wieczorową porą też rozplanuj dania na przyszły dzionek. Rozpocznij poruszać się. Jeśli do tego czasu nie ćwiczyłeś na start nie forsuj się. Zacznij od przechadzek oraz równomiernie zwiększaj swój systematyczny trening fizyczny. Przenigdy nie podjadaj pomiędzy posiłkami. Wysil się wystrzegać się tej chęci. Spożywaj wiele wody.

Woda jest przyjacielem gubienia kilogramów. Okłamuje żołądek oraz poprawia przemianę materii.

Nie zapominaj, że najciężej jest na początku walki z nadwagą.

Organizm musi przywyknąć do mniejszej liczby kalorii dostarczanej jemu w ciągu dnia.

Po niedługim czasie przyzwyczaimy się do nowej diety oraz pracy fizycznej a wówczas odchudzanie stanie się bardziej mniej męczące..