Home › Dlaczego warto zamieszkać na południowej Pradze?

Dlaczego warto zamieszkać na południowej Pradze?

Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna.

Oczywiście im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość obszarów zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której często mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne.

Teraz nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Ponadto jest tutaj bardzo dużokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Autor artykułu: Sprawdź nowe mieszkania na południu Pragi – warto

<< Poprzedni
Następny >>